Menu Zavrieť

6: výsledkov

 • Nízkoprofilová podzemná plastová nádrž je vyrobená ako samonosná a 100% vodotesná, technológiou rotačného odlievania plastov (rotomoulding).
  Nádrž sa pri vylúčení výskytu spodnej vody osádza na zhutnený podsyp hrúbky 20 cm s presahom pôdorysu nádrže rovnomerne o 20 cm. Obsyp aj podsyp nádrže sa realizuje štrkom frakcie 4/8 rovnomerne vo vrstvách po 30 cm.
  Nádrže majú revízny otvor priemeru 60 cm pre možnosť kontroly a vyčerpania.
  Podzemné plastové nádrže majú integrovaný nadstavec. Tento nadstavec postačuje pre hĺbku prítokového potrubia 30 cm pod úrovňou terénu.

  • filtračný kôš
  • nadstavec 200 mm pre podzemné plastové nádrže
  • nadstavec 300 mm pre podzemné plastové nádrže
  • nadstavec 540 mm pre podzemné plastové nádrže
  • Bezpečnostný rošt
 • Plastová nádrž NAUTILUS je vodotesná horizontálna nádrž vyrobená zváraním polypropylénových dosiek. Nádrž tvorí ležatý valec s vypuklými čelnými stenami. Vo vrchnej časti plášťa je inštalovaný revízny otvor priemeru 600 mm umožňujúci prístup do nádrže pre účely vyčerpania obsahu a podobne. Vstupný otvor je štandardne ukončený plastovým poklopom. Plastový poklop je UV stabilizovaný, pochôdzny a nepojazdný. Vo vrchnej časti plášťa nádrže je umiestnené hrdlo DN 125 pre napojenie prítokovej kanalizácie. Na opačnej strane nádrže je umiestnená odtoková rúra DN 125. Plášť nádrže je vo vnútri vystužený  vertikálnymi nehrdzavejúcimi výstuhami, ktoré spoločne s konštrukciou plášťa zaisťujú potrebnú tuhosť celej konštrukcie.

   

   

 • Horizontálne podzemné plastové nádrže typ TH sú vyrobené ako samonosné a 100% vodotesné, technológiou rotačného odlievania plastov (rotomoulding). Nádrž sa pri vylúčení výskytu spodnej vody osádza na zhutnený podsyp hrúbky 20 cm s presahom pôdorysu nádrže rovnomerne o 20 cm. Obsyp aj podsyp nádrže sa realizuje štrkom frakcie 4/8 rovnomerne vo vrstvách po 30 cm.
  Nádrže majú revízny otvor priemeru 600 mm pre možnosť kontroly a vyčerpania.
  Podzemné plastové nádrže majú integrovaný nadstavec. Tento nadstavec postačuje pre hĺbku prítokového potrubia približne 500 mm pod úrovňou terénu. Pri väčšej hĺbke prítoku je možné doobjednať ďalšie nadstavce, ich použitie konzultujte s našimi predajcami.

  Horizontálne podzemné plastové nádrže typ TH majú predpripravený prítok a odtok. Tieto nádrže sa osádzajú na zhutnený podsyp bez použitia betónovej základovej dosky. Horizontálne podzemné plastové nádrže majú v cene uzamykateľný kryt štandard zelený. Kryty sú UV stabilizované a pochôdzne.

 • Plastové nádrže stojaté sú vyrábané z prvotriedneho PP-C o hrúbkach 8 mm a 10 mm, stačí ich obetónovať zhora a na obsyp je použitý riečny štrk frakcie 4/8. Riešenie obetónovania plastovej podzemnej nádrže odstraňuje nedostatky betónových aj plastových nádrží a je využiteľné vo všetkých terénoch. Ide o cenovo výhodnejšie riešenie ako samonosné plastové nádrže, ktoré však z dôvodu nutnosti obetónovanie ide na úkor pohodlia zákazníka. Samozrejmosťou je certifikát výrobku, atest vodotesnosti a všetky dokumenty potrebné ku kolaudácii.

   

 • Plastové nádrže stojaté s kónusom sú vyrábané z prvotriedneho PP-C o hrúbkach 8 mm a 10 mm. Sú vyvinuté a skonštruované tak, aby odolali tlaku okolitého terénu, sú samonosné a teda nie je potrebné ich obetónovať. Nami ponúkané plastové nádrže sa ukladajú na zhutnený podsyp hrúbky 20 cm a obsypávajú sa triedeným riečnym štrkom frakcie 4/8 mm, ktorý zabezpečuje odtok vody okolo plastovej žumpy a tým znižuje tlak okolitého terénu na podzemnú plastovú nádrž. Plastové nádrže s kónusom nie sú vhodné do terénu s vysokou podzemnou vodou.