Menu Zavrieť

O nás

Naša spoločnosť bola založená v roku 2018 ako výhradný distribútor spoločnosti Skandináv plusz Kft.  Zaoberáme sa s predajom terasových dosiek, stenových obkladov, podlahových dosiek vyrábaných procesom THERMOWOOD, ako aj saunového obloženia, ľavicových profíl,  saunových kachlí a iného saunového príslušenstva. Využívame 18 ročné skúsenosti firmy Skandináv plusz Kft., ktorá je výhradným dovozcom výrobkov firmy Thermory  AS, ktorá je najväčší výrobca tepelne upraveného dreva na svete. Svoje produkty vyváža do viac ako 50 krajín. Sídli v estónskom Tallinne a od roku 1987, t.j. viac ako 30 rokov ponúka široký výber tepelne spracovaného dreva do interiéru a exteriéru.

V roku 2019 sme doplnili našu činnosť o distribúciu plastových nádrží, domácich biologických čistiarní odpadových vôd a lapačov tukov, v ktorých máme viac ako 15 ročné skúsenosti prostredníctvom firmy SENEX s.r.o.

V rámci distribúcie biologických čistiarní odpadových vôd typu Aqutec AT poskytuje naša spoločnosť komplexný servis od výberu vhodnej čistiarne odpadových vôd, jej dodania, umiestnenia a uvedenia do prevádzky až po servis ČOV.

V oblasti plastových nádrží, žúmp vieme uspokojiť aj tie najnáročnejšie požiadavky našich zákazníkov, čo sa týka veľkosti a individuality vstupov alebo výstupov , pretože sme v kontakte s niekoľkými výrobcami majúce dlhodobé skúsenosti.